ZTRACENÝ PRSTEN – HRAČKA PRO Tesoro Silver Sabre µMax

Ilustrační_foto

 

Ken Dewerson (kdewerson@shaw.ca) obchoduje s detektory Tesoro a navíc je členem hledačského klubu v Kelowna. Rozhodl se nám v pár řádcích povyprávět dva příběhy o ztracených prstenech, při jejichž hledání mu pomohl detektor Tesoro Silver Sabre µMax…

 

Zásnubní prsten

Byl zimní den a Lisa se vydala na zahradu, hrát si se svým psem. Právě sněžilo a v Kelowna (Kelowna je město v kanadské provincii Britská Kolumbie. Leží na břehu jezera Okanagan v údolí Okanagan Valley. Název města je odvozen od indiánského pojmenování samice) už leželo na zemi více jak deset palců bílé přikrývky. Po deseti minutách běhu si Lisa všimla, že jí na prstě chybí prsten. Byla z toho celá nešťastná, protože se jednalo o zásnubní diamantový prsten.

Samozřejmě, že se hned pustila do hledání i se svým manželem. Po dvou hodinách se jí prsten najít nepodařilo a tak přemýšlela na koho se obrátit. Zavolala do místního hledačského klubu a požádala o pomoc. Protože dvorek nebyl velký, najít prsten netrvalo dlouho. Pro Tesoro Silver Sabre µMax to byla docela hračka.

Ilustrační_foto

Snubní prsten

David pracoval jako řidič rypadla. Jednoho dne byl povolán na staveniště, kam ho doprovázel jeho kolega s nákladním autem. Nabral první část zeminy a šel ji na korbu auta znovu prohrábnout rukou. Co se však nestalo. Najednou uslyšel cinknutí a ucítil, že jeho snubní prsten se mu sesunul z prstu. V hlíně se prohraboval snad hodinu a na pomoc zavolal i kolegu. Ovšem prsten se mu najít nepodařilo.

Jeho spolupracovník se rozhodl zajít domů pro detektor kovu. Potom znovu společně hledali několik hodin, ale opět neúspěšně. Večer se vrátil domů a smutnou zprávu musel oznámit manželce. Sedl tedy k internetu a přemýšlel koho požádat o pomoc. Nakonec ho jeho bádaní přivedlo až na stránky místního hledačského klubu.

Hned v 8:30 ráno zavolal a požádal o pomoc. Asi v 9:15 byl Ken Dewerson na místě a říkal Davidovi, aby mu ukázal, kde se nešťastná událost stala. Samozřejmě, že prsten se nacházel v hromadě hlíny, kterou David vysypal. Kenovi také řekl, že je ženatý pouze pět týdnů a jeho žena ho prosila, aby prsten ze žlutého a bílého zlata nosil i do práce.

Když Ken slyšel kombinaci těchto kovů, nastavil svůj Tesoro Silver Sabre µMax a pustil se do práce. Po chvíli se začal s detektoru ozývat silný signál. David byl překvapen, že už je Ken hotov a navíc se mu podařilo najít v hromadě hlíny další prsteny. Když je všechny položil na zem, David jen užasle zíral…

Ilustrační_foto

Detektor Tesoro Silver µMax můžete zakoupit v našem e-shopu:
http://www.detektory-tesoro.cz/detektory/tesoro-silver-max-2

 

Ilustrační_foto

 

 

zobrazeno: 5170x, komentářů: 2, autor: Viky, vytvořeno: 4.5.2009 12:46

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na detektory-tesoro.cz uživatelský účet, zaregistrujte se. Registrace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje.

PřezdívkaHeslo
Registrace

Hledat na tomto webu

Detektor na splátky

Detektor na splátky s nulovým navýšením

Nejčtenější články

Nejčtenější vůbec

Partnerské weby

LovecPokladu.cz - detektory kovů Detektory kovů C.Scope Detektory kovů Mlejnský

Nejživější ve fóru

V Tesoro Tejón:
Sytic: Zdar mrcasnici poridil jsem si starsiho tejona nemate nekdo naky detajlni navod nastaveni?... » ukázat

V Tesoro Tejón:
Sytic: Zdravim hledaci mate tady jeste nekdo to nastaveni na tejona?? Jsem si ho nove poridil sta... » ukázat

V Tesoro Vaquero - hloubka:
jozka250: zdravim uz ste nekdo mel na vaqueru tuhle sondu jaky to bylo a co znamena Technologie DD B... » ukázat

> Vstup do fóra
online counter