Nový detektor kovů od Tesoro - EuroSabre II

Černá šavle určená pro hledače v evropě

Detektor kovů Tesoro EuroSabre IIDetektror byl vyvíjený ve spolupráci s evropskými hledači. Zachovává si ale všechny dobré vlastnosti všech detektorů Tesoro, tak jak jsou fanoušci této značky zvyklí. A navíc přidává nové diskriminační vlastnosti, které by měli hledači v evropě využít. EuroSabre II je "Relic" detektor, můžete s ním hledat mince, šperky, militárie ale jeho hlavní sílá je ve výborné identifikaci velice dlouho v půdě uložených předmětů.

Pracovní frekvence detektoru je 10,6 kHz, detektor je velice citlivý i na nejmenší kovové předměty a má výborný hloubkový dosah. U detektoru máte možnost používat tři diskriminační režimy a režim All Metal. Přístroj pracuje s tónovou odpovědí a má přesný 3,5 otáčkový Ground Balance. Detektor, alespoň dle prvních testů na polygonu, má vynikající diskriminaci. Určitě stojí za to si vzít jakýkoli vlastní detektor pro porovnání a přijít si zatestovat na náš polygon do Jílového. I když se jedná o přístroj v nižší cenové třídě, 13.900 Kč s DPH, věříme, že většinu hledačů v České republice potěší stejně jako nás.

Unikátní se také může ukázat diskriminační funkce BLANK, díky které by jste měli mít možnost od sebe rozeznat tvarově zajímavá železa od barevných signálů. To znamená že v mohoha případech matoucí železné podložky nebo matice budou v tomto režimu odfiltrovány nebo vydají charakteristickou odezvu. Tento režim se používá v místech, která jsou z nějakého důvodu těchto předmětů plná. Hledačům by měl umožnit rozeznat jaká železa stojí za to kopat a která mohou zůstat v půdě.
Popisovat celou funkčnost detektoru zatím raději nebudu a pokusíme se přijít co nejdříve s nějakým vlastním základním testem. Tak jak je to ale u Tesoro obvyklé, nenajdete zde žádnou zbytečnou funkci. To, co mě tak opravdu překvapilo je velice účelné použití diskriminačních funkcí Eurasabre II. V režimu Audio ID dávají všecny železné cíle bručivou odpověď a barevné cíle odpověď vysokou. Po přepnutí do Iron ID OFF se detektor chová jako klasické Tesoro (např Vaquero).

Tesoro EuroSabre II

zobrazeno: 5051x, komentářů: 6, autor: Elmara, vytvořeno: 14.12.2009 21:09
28. prosince 2009 19:42
cortes
|
 
cortes
:-) Už se těším až ho provětrám.. :-P
31. prosince 2009 12:10
SHORTY
|
 
SHORTY
Cortes- tak jak jsi spokojený? Já ho mám od 22.12 a chodím pořád.Mě velice sednul a jsem moc spokojený. :-D :-D
31. prosince 2009 14:03
cortes
|
 
cortes
Zatím je skoro na nějaké soudy,ale vypadá moc slibně 8-)
Udělal jsem si test a moc mě překvapil..Pokud udělá stejné výsledky i v jiné půdě..taaaak :-D
9. ledna 2010 9:52
cortes
|
 
cortes
Už se těším na testy :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na detektory-tesoro.cz uživatelský účet, zaregistrujte se. Registrace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje.

PřezdívkaHeslo
Registrace

Hledat na tomto webu

Detektor na splátky

Detektor na splátky s nulovým navýšením

Nejčtenější články

Nejčtenější vůbec

Partnerské weby

LovecPokladu.cz - detektory kovů Detektory kovů C.Scope Detektory kovů Mlejnský

Nejživější ve fóru

V Tesoro Tejón:
Sytic: Zdar mrcasnici poridil jsem si starsiho tejona nemate nekdo naky detajlni navod nastaveni?... » ukázat

V Tesoro Tejón:
Sytic: Zdravim hledaci mate tady jeste nekdo to nastaveni na tejona?? Jsem si ho nove poridil sta... » ukázat

V Tesoro Vaquero - hloubka:
jozka250: zdravim uz ste nekdo mel na vaqueru tuhle sondu jaky to bylo a co znamena Technologie DD B... » ukázat

> Vstup do fóra
online counter