Nová verze detektoru kovů Tesoro Lobo ST

Hned na začátku asi všechny zaujme, že detektor má zcela nový design. Ten by měl vyjadřovat především naprostou souhru s technologií H.O.T, kterou nové Lobo ST maximálně podporuje. Detektor se bude prodávat ve dvou verzích, první se základní sondou 23x20cm kevlarová koncentrika nebo 25cm 2D Widescan dle Vašeho výběru za 17.990 Kč s DPH. Nebo ve druhé, která se jmenuje Lobo ST H.O.T se sondou 30x25cm 2D H.O.T. za 18.990 Kč s DPH.

Detektor kovů Tesoro Lobo ST je v současnosti absolutní pojem mezi všemi hledači, kteří se soustředí na hledání nejmenších předmětů a zlata. Současná verze je již pátou vývojovou řadou a detektor svojí oblibou mezi hledači tak trochu připomíná třeba Wolksvagen Golf. Lobo se vyznačuje skvělou citlivostí na všechny typy předmětů, přesto vyniká především u těch nejmenší cílů a samozřejmě přírodního zlata. Kvalita zpracování základní desky, a také samotného detektoru je na té nejvyšší možné úrovni.

Výrobce nyní také počítá s tím, že si možná budete chtít umístit box elektroniky pod loketní opěrku. To, zvláště u verze Lobo ST H.O.T, dělá z detektoru dokonale vyvážený přístroj. Díky tomu můžete nachodit desítky hodin, aniž byste cítili nějakou únavu.

Jak už bylo napsáno v úvodu, nová šedá verze detektoru výrazně přidala na souhře mezi detektorem a sondami řady H.O.T. Ty se v současnosti prodávají dvě. Sonda 30x25cm pro všeobecné hledání s důrazem na citlivost a dosah. A druhá, 5,75" (15cm) 2D H.O.T pro dohledávání drobných cílů na menších, odpady a železem zamořených lokalitách. Tato menší sonda byla často podceňovaná, rozhodně k tomu ale není důvod. Dosah detektoru s touto cívkou je nyní doslova skvělý a v případě, že máte lokality, kde tento menší typ sondy využijete, by to pro Vás měla být volba č. 1!

Test nové verze Tesoro Lobo ST se sondou 30x25cm 2D H.O.T uveřejníme do konce léta.

Detektor kovů Tesoro Lobo ST H.O.T
Detektor kovů Tesoro Lobo ST se sondou 9x8
zobrazeno: 5230x, komentářů: 0, autor: Elmara, vytvořeno: 23.6.2011 21:11

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na detektory-tesoro.cz uživatelský účet, zaregistrujte se. Registrace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje.

PřezdívkaHeslo
Registrace

Hledat na tomto webu

Detektor na splátky

Detektor na splátky s nulovým navýšením

Nejčtenější články

Nejčtenější vůbec

Partnerské weby

LovecPokladu.cz - detektory kovů Detektory kovů C.Scope Detektory kovů Mlejnský

Nejživější ve fóru

V Tesoro Tejón:
Sytic: Zdar mrcasnici poridil jsem si starsiho tejona nemate nekdo naky detajlni navod nastaveni?... » ukázat

V Tesoro Tejón:
Sytic: Zdravim hledaci mate tady jeste nekdo to nastaveni na tejona?? Jsem si ho nove poridil sta... » ukázat

V Tesoro Vaquero - hloubka:
jozka250: zdravim uz ste nekdo mel na vaqueru tuhle sondu jaky to bylo a co znamena Technologie DD B... » ukázat

> Vstup do fóra
online counter