Detektor kovů Tesoro Tiger Shark v novém

Detektor používá vysoce pokročilou technologii pro odladění vlivu půdy. Je, narozdíl od naprosté většiny klasických VLF detektorů, schopen pracovat jak v režimu solí, tak v klasickém režimu běžného hobby hledání. Všechny funkce detektoru jsou řízeny výkonným procesorem, samotná audio odpověď ale zůstala "analogová" a tak uživatelům stále přináší různé nuance v odpovědi, na které jsou všichni zvyklí.

Detektor kovů Tesoro Tiger SharkDetektory jsou nově osazovany sondami 8" a 10,5". Při výběru je potřeba si zvolit typ sondy, protože je neměnný. Stejně jako další výrobci podvodních detektorů kovů, i Tesoro se nakonec vzdalo výměnných sond u podvodních detektorů. Zcela tak odpadá problém poničených spojovacích konektorů sondy a boxu elektroniky.

V současnosti je v ČR od začátku léta prodaných 10 kusů těchto přístrojů a ohlasy jsou v podstatě maximálně kladné, tedy až na případ jedné vadné sondy, ale asi nemůže být nic bez vady :).

To co oceňují hledači především, je výborné vyvážení detektorů jak pro vodou, tak na souši, kde je tento detektor stejně dobře použitelný. Nadstandartní je také možnost ovlivnit vnitřní nastavení citlivosti, prahového tónu a hlasitosti detektoru a dokonale si ho tak přizpůsobit vlastním potřebám.

Všichni v Tesoro jsou tak přesvědčeni, že nový Tiger Shark je to nejlepší, co si můžete koupit nejenom pro hledání pod vodou, ale i v případě, že pracujete na plážích, a to jak slaných tak všech ostatních.

zobrazeno: 4255x, komentářů: 0, autor: Elmara, vytvořeno: 22.9.2011 15:22

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na detektory-tesoro.cz uživatelský účet, zaregistrujte se. Registrace je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje.

PřezdívkaHeslo
Registrace

Hledat na tomto webu

Detektor na splátky

Detektor na splátky s nulovým navýšením

Nejčtenější články

Nejčtenější vůbec

Partnerské weby

LovecPokladu.cz - detektory kovů Detektory kovů C.Scope Detektory kovů Mlejnský

Nejživější ve fóru

V Tesoro Tejón:
Sytic: Zdar mrcasnici poridil jsem si starsiho tejona nemate nekdo naky detajlni navod nastaveni?... » ukázat

V Tesoro Tejón:
Sytic: Zdravim hledaci mate tady jeste nekdo to nastaveni na tejona?? Jsem si ho nove poridil sta... » ukázat

V Tesoro Vaquero - hloubka:
jozka250: zdravim uz ste nekdo mel na vaqueru tuhle sondu jaky to bylo a co znamena Technologie DD B... » ukázat

> Vstup do fóra
online counter